ARJ22A12
ARJ22A12 Panasonic Electric Works
mech_eng_rj.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 300MA 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 12.5 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 300 mA
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARJ22A12 Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 300MA 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 12.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 300 mA, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARJ22A12 ARJ22A12 Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_rj.pdf High Frequency / RF Relays 5GHZ DPDT 12VDC 2 COIL LATCH SMD
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ARJ22A12 ARJ22A12 Hersteller : Panasonic 469_fileversion.pdf Signal Relay 12VDC 0.3A DPDT(15x10.4x8.2)mm SMD