Produkte > 4D SYSTEMS > ARMADILLO-43T
ARMADILLO-43T
ARMADILLO-43T 4D Systems
armadillo-43t_datasheet_r_1_1.pdf
Hersteller: 4D Systems
4.3" TFT LCD + BCM2835 + 512Mb RAM + USB that works with Armadillian Linux
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARMADILLO-43T 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Not For New Designs.
Weitere Produktangebote ARMADILLO-43T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARMADILLO-43T ARMADILLO-43T Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 18287 Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)