ARN10A12
ARN10A12 Panasonic Electric Works
mech_eng_rn.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF SPDT 12V
Features: Sealed - Flux Protection
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 26.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 404 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARN10A12 Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF SPDT 12V, Features: Sealed - Flux Protection, Packaging: Tray, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 26.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARN10A12 Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_rn.pdf High Frequency / RF Relays RN Relay 1 Form C Std, 12VDC, 26.7mA