Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-12.288-18-EXT-SMD-TR
AS-12.288-18-EXT-SMD-TR
AS-12.288-18-EXT-SMD-TR Raltron Electronics
AS-12.288-18-EXT-SMD-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 12.288 MHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-12.288-18-EXT-SMD-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 12.288 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-12.288-18-EXT-SMD-TR AS-12.288-18-EXT-SMD-TR Hersteller : Raltron Electronics AS-12.288-18-EXT-SMD-TR.pdf Description: CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 12.288 MHz