Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-16.000-18-SMD-TR
AS-16.000-18-SMD-TR
AS-16.000-18-SMD-TR Raltron Electronics
AS-16.000-18-SMD-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 16 MHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-16.000-18-SMD-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-16.000-18-SMD-TR AS-16.000-18-SMD-TR Hersteller : Raltron Electronics AS-16.000-18-SMD-TR.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 16 MHz
auf Bestellung 2078 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
AS-16.000-18-SMD-TR Hersteller : RALTRON AS-16.000-18-SMD-TR.pdf crystal 16.000MHz; 18pF; +/-30ppm; -20°C~70°C fundamental; Dimension:4.2mm*11.4mm*4.7mm,; AS-16.000-18-SMD-TR RALTRON Q16.000 u70smd R
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 678 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 100
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 100
AS-16.000-18-SMD-TR Hersteller : Raltron as-16.000-18-smd-tr.pdf Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar