Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-16.000-20-30100-EXT1-SMDTN2
AS-16.000-20-30100-EXT1-SMDTN2 Raltron Electronics
AS-16.000-20-30100-EXT1-SMDTN2.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.531" L x 0.150" W (13.50mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±100ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 20 Ohms
Frequency: 16 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-16.000-20-30100-EXT1-SMDTN2 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.531" L x 0.150" W (13.50mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±100ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 20 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Weitere Produktangebote AS-16.000-20-30100-EXT1-SMDTN2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-16.000-20-30100-EXT1-SMDTN2 Hersteller : Raltron Electronics AS-16.000-20-30100-EXT1-SMDTN2.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±100ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 16 MHz