Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR
AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR
AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR Raltron Electronics
AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 24.576 MHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 24.576 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR Hersteller : Raltron Electronics AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR.pdf Description: CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz
auf Bestellung 3373 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR AS-24.576-20-F-3030-SMD-TR Hersteller : Raltron 508as-24.576-20-f-3030-smd-tr.pdf Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49S/SMD T/R
auf Bestellung 965 Stücke: