Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR
AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR
AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR Raltron Electronics
AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 3.6864 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 3.6864 MHz.
Weitere Produktangebote AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR Hersteller : Raltron Electronics AS-3.6864-18-2030-EXT-SMD-TR.pdf Description: CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 3.6864 MHz