Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-3.6864-18-SMD-TR
AS-3.6864-18-SMD-TR
AS-3.6864-18-SMD-TR Raltron Electronics
AS-3.6864-18-SMD-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 3.6864 MHz
auf Bestellung 1172 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-3.6864-18-SMD-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 3.6864 MHz.
Weitere Produktangebote AS-3.6864-18-SMD-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-3.6864-18-SMD-TR AS-3.6864-18-SMD-TR Hersteller : Raltron Electronics AS-3.6864-18-SMD-TR.pdf Description: CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 3.6864 MHz