Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-4.096-30-SMD-TR
AS-4.096-30-SMD-TR
AS-4.096-30-SMD-TR Raltron Electronics
AS-4.096-30-SMD-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 4.0960MHZ 30PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 30pF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 4.096 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-4.096-30-SMD-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 4.0960MHZ 30PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 30pF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 4.096 MHz.
Weitere Produktangebote AS-4.096-30-SMD-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-4.096-30-SMD-TR AS-4.096-30-SMD-TR Hersteller : Raltron Electronics AS-4.096-30-SMD-TR.pdf Description: CRYSTAL 4.0960MHZ 30PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 30pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 4.096 MHz