Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR
AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR
AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR Raltron Electronics
AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 130 Ohms
Frequency: 4.9152 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 130 Ohms, Frequency: 4.9152 MHz.
Weitere Produktangebote AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR Hersteller : Raltron Electronics AS-4.9152-20-EXT-3PIN-SP-TR.pdf Description: CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 4.9152 MHz