Produkte > RALTRON > AS-6.000-18-SMD-TR
AS-6.000-18-SMD-TR
AS-6.000-18-SMD-TR Raltron
2700557.pdf
Hersteller: Raltron
Crystal 6MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-6.000-18-SMD-TR Raltron
Description: CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 6 MHz.
Weitere Produktangebote AS-6.000-18-SMD-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS-6.000-18-SMD-TR AS-6.000-18-SMD-TR Hersteller : Raltron Electronics AS-6.000-18-SMD-TR.pdf Description: CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 6 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 6 MHz