Produkte > AMETHERM > AS32 0R536-100
AS32 0R536-100
AS32 0R536-100 Ametherm
ametherm_AS-1214817.pdf
Hersteller: Ametherm
Inrush Current Limiters 32mm .5ohms 36A UL INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 380 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS32 0R536-100 Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 500mΩ; ±25%; THT; Ø30x7.8mm, Tolerance: ±25%, Maximum current: 36A, Type of sensor: NTC thermistor, Mounting: THT, Body dimensions: Ø30x7.8mm, Resistance: 0.5Ω.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AS320R536100 AS320R536100 Hersteller : Ametherm ametherm_AS.pdf Inrush Current Limiters 32mm .5ohms 36A UL INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 166 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AS320R536100 AS320R536100 Hersteller : Vishay / Ametherm ametherm_AS.pdf Inrush Current Limiters 32mm .5ohms 36A UL INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 61 Stücke:
AS320R536100 Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 500mΩ; ±25%; THT; Ø30x7.8mm
Tolerance: ±25%
Maximum current: 36A
Type of sensor: NTC thermistor
Mounting: THT
Body dimensions: Ø30x7.8mm
Resistance: 0.5Ω