ASQ10227
ASQ10227 Panasonic Electric Works
sw_m_eng_turq-st.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 0.1A 30V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPST-NC
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Actuator Type: Lever, Straight
Operating Force: 173gf
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Electrical Life: 200,000 Cycles
Overtravel: 0.102" (2.6mm)
Operating Position: 0.366" (9.3mm)
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 61 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASQ10227 Panasonic Electric Works
Description: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 0.1A 30V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100mA (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPST-NC, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Actuator Type: Lever, Straight, Operating Force: 173gf, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Electrical Life: 200,000 Cycles, Overtravel: 0.102" (2.6mm), Operating Position: 0.366" (9.3mm), Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ASQ10227 Hersteller : Panasonic sw_m_eng_turq-st.pdf Switch Snap Action N.C. SPST Leaf Lever Wire Lead 0.1A 30VDC 1.7N Screw Mount