Produkte > PANASONIC > ASQ10330
ASQ10330
ASQ10330 Panasonic
2584_fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Switch Snap Action N.O. SPST Pin Plunger Wire Lead 0.1A 30VDC 1.5N Screw Mount
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASQ10330 Panasonic
Description: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 0.1A 30V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100mA (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Actuator Type: Round (Pin Plunger), Operating Force: 153gf, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Electrical Life: 200,000 Cycles, Overtravel: 0.087" (2.2mm), Operating Position: 0.330" (8.4mm), Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 355 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ASQ10330 ASQ10330 Hersteller : Panasonic Electric Works sw_m_eng_turq-st.pdf Description: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 0.1A 30V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Operating Force: 153gf
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Electrical Life: 200,000 Cycles
Overtravel: 0.087" (2.2mm)
Operating Position: 0.330" (8.4mm)
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 417 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
ASQ10330 ASQ10330 Hersteller : Panasonic 2584_fileversion.pdf Switch Snap Action N.O. SPST Pin Plunger Wire Lead 0.1A 30VDC 1.5N Screw Mount