Produkte > NAIS > ASX220A24
ASX220A24 NAIS
SX%20Relays%20ASX.pdf
Hersteller: NAIS
07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASX220A24 NAIS
Description: RELAY TELECOM DPDT 10MA 24VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 6.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 10VDC - Max, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote ASX220A24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ASX220A24 ASX220A24 Hersteller : Panasonic Electric Works SX%20Relays%20ASX.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 10MA 24VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 6.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 10VDC - Max
Must Operate Voltage: 19.2 VDC