Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > AT17F040-30JU
AT17F040-30JU
AT17F040-30JU Microchip Technology
Atmel-3039-CNFG-AT17F040-080-Datasheet.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: IC FLASH CONFIG 4M 20PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 20-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4MB
Programmable Type: FLASH
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.97V ~ 3.63V
Supplier Device Package: 20-PLCC (9x9)
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 88 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT17F040-30JU Microchip Technology
Description: IC FLASH CONFIG 4M 20PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 20-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4MB, Programmable Type: FLASH, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.97V ~ 3.63V, Supplier Device Package: 20-PLCC (9x9), Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT17F040-30JU AT17F040-30JU Hersteller : Microchip Technology atmel_3039_cnfg_at17f040_080_datasheet-1368730.pdf FPGA - Configuration Memory SERIAL CONFIG FLASH 4M - 30MHZ
auf Bestellung 298 Stücke:
Lieferzeit 52-56 Tag (e)
Anzahl Preis
AT17F040-30JU AT17F040-30JU Hersteller : Microchip Technology / Atmel atmel_3039_cnfg_at17f040_080_datasheet-1368730.pdf FPGA - Configuration Memory SERIAL CONFIG FLASH 4M - 30MHZ