Produkte > ATMEL > AT17LV25610PC
AT17LV25610PC ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT17LV25610PC ATMEL
Description: IC SER CNFIG PROM 256K 3.3V 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 256KB, Programmable Type: Serial EEPROM, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V, Supplier Device Package: 8-PDIP, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT17LV25610PC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT17LV256-10PC Hersteller : Atmel AT17LVzzz.pdf 0605
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
AT17LV256-10PC AT17LV256-10PC Hersteller : Microchip Technology AT17LVzzz.pdf Description: IC SER CNFIG PROM 256K 3.3V 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 256KB
Programmable Type: Serial EEPROM
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V
Supplier Device Package: 8-PDIP
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT17LV256-10PC AT17LV256-10PC Hersteller : Microchip Technology doc2321-1180800.pdf FPGA - Configuration Memory 256 KBIT EEPROM 8 PIN LAP 10MHZ