Produkte > AT2 > AT24C0410PC2.7
AT24C0410PC2.7
Hersteller:
auf Bestellung 2800 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C0410PC2.7
Description: IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 4Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-PDIP, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 512 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C0410PC2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C04-10PC-2.7 Hersteller : ATMEL AT24C01A%2C02%2C04%2C08%2C16%20%282001%29.pdf 01+ DIP8
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C04-10PC-2.7 AT24C04-10PC-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT24C01A%2C02%2C04%2C08%2C16%20%282001%29.pdf Description: IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 4Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz