Produkte > ATMEL > AT24C04AN-10SI-1.8
AT24C04AN-10SI-1.8 ATMEL
doc0976.pdf
Hersteller: ATMEL
09+
auf Bestellung 33018 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C04AN-10SI-1.8 ATMEL
Description: IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 512 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C04AN-10SI-1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C04AN-10SI-1.8 AT24C04AN-10SI-1.8 Hersteller : Microchip Technology doc0976.pdf Description: IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz