Produkte > AT2 > AT24C08A10TI2.7
AT24C08A10TI2.7
Hersteller:
auf Bestellung 18000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C08A10TI2.7
Description: IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-TSSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 4.5 µs, Memory Organization: 1K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C08A10TI2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C08A-10TI-2.7 Hersteller : ATMEL AT24C02A%2C%2004A%2C%2008A.pdf 09+
auf Bestellung 33018 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C08A-10TI-2.7 AT24C08A-10TI-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT24C02A%2C%2004A%2C%2008A.pdf Description: IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 4.5 µs
Memory Organization: 1K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C08A-10TI-2.7 AT24C08A-10TI-2.7 Hersteller : Microchip Technology / Atmel AT24C02A%2C%2004A%2C%2008A.pdf EEPROM SERIAL EEPROM, 2K (256 X 8), 2-WIRE, 1M CYCLES - 10MS, 8 TSSOP, IND TEMP, 2.7V