Produkte > ATMEL > AT24C1024BWSH25B
AT24C1024BWSH25B ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C1024BWSH25B ATMEL
Description: IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.5V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 1 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 550 ns, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Verified.
Weitere Produktangebote AT24C1024BWSH25B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C1024BW-SH25-B AT24C1024BW-SH25-B Hersteller : Microchip Technology AT24C1024B.pdf Description: IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.5V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 1 MHz