Produkte > AT2 > AT24C128N-10SI2.7
AT24C128N-10SI2.7
Hersteller:
auf Bestellung 1020 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C128N-10SI2.7
Description: IC EEPROM 128KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 128Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 1 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 550 ns, Memory Organization: 16K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C128N-10SI2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C128N-10SI-2.7 Hersteller : ATMEL AT24C128%2C%20256%20%2807-01%29.pdf
auf Bestellung 71308 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C128N10SI2.7 Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 400 Stücke:
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 128Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 1 MHz