Produkte > AT2 > AT24C16410SI2.7
AT24C16410SI2.7
Hersteller:
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C16410SI2.7
Description: IC EEPROM 16KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 2K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C16410SI2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C164-10SI-2.7 Hersteller : ATMEL AT24C164%20Jul98.pdf
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz