Produkte > ATMEL > AT24C16AN10SI1.8
AT24C16AN10SI1.8 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C16AN10SI1.8 ATMEL
Description: IC EEPROM 16KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 4.5 µs, Memory Organization: 2K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C16AN10SI1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C16AN-10SI-1.8 Hersteller : ATMEL AT24C02A%2C04A%2C08A%2C16A.pdf 07+;
auf Bestellung 770 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 4.5 µs
Memory Organization: 2K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C16AN-10SI-1.8 AT24C16AN-10SI-1.8 Hersteller : Microchip Technology / Atmel AT24C02A%2C04A%2C08A%2C16A.pdf EEPROM SERIAL EEPROM, 16K, 2-WIRE, FULL ARRAY PROTECT - 10MS, 8 SCOIC, IND TEMP, 1.8V