Produkte > ATMEL > AT24C256BN10SU1.8
AT24C256BN10SU1.8 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C256BN10SU1.8 ATMEL
Description: IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 256Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 1 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I²C, Access Time: 550 ns, Memory Organization: 32K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C256BN10SU1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C256BN-10SU-1.8 Hersteller : Atmel/Microchip AT24C256_AT24C128_Atmel.pdf Послідовна пам'ять EEPROM, Uживл, В = 1,8...3,6, Інтерфейс = Послідовний, Об. пам. = 256 Кбіт, Орг. пам. = 32К х 8, Тдост/Частота = 400 кГц, Тексп, °С = -40...+85, Tдост. = 900 нс,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOICN-8 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C256BN-10SU-1.8 Hersteller : Atmel Semiconductor ATMLS04404-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw EEPROM Serial-2Wire 256K-Bit 32K x 8 2.5V/3.3V/5V 8-Pin SOIC Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C256BN-10SU-1.8 AT24C256BN-10SU-1.8 Hersteller : Atmel ATMLS04404-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 256Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 1 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I²C
Access Time: 550 ns
Memory Organization: 32K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
AT24C256BN-10SU-1.8 AT24C256BN-10SU-1.8 Hersteller : Microchip Technology atmel_doc5279.pdf EEPROM 10MS 8 IND TEMP 1.8V