Produkte > AT2 > AT24C256N10SI1.8
AT24C256N10SI1.8
Hersteller:
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C256N10SI1.8
Description: IC EEPROM 256KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 256Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 32K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C256N10SI1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C256N-10SI-1.8 Hersteller : ATMEL AT24C128%2C256.pdf 07+;
auf Bestellung 2284 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C256N-10SI-1.8 Hersteller : Atmel/Microchip AT24C256.pdf Послідовна пам'ять EEPROM, Uживл, В = 1,8...3,6, Інтерфейс = Послідовний, Об. пам. = 256 Кбіт, Орг. пам. = 32K x 8, Тдост/Частота = 100 кГц, Тексп, °С = -40...+85, F2 = 400 кГц,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOICN-8 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 256Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz