Produkte > AT2 > AT24C32A-10TU2.7
AT24C32A-10TU2.7
Hersteller:
auf Bestellung 14990 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C32A-10TU2.7
Description: IC EEPROM 32KBIT I2C 8TSSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-TSSOP, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 4K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C32A-10TU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C32A10TU2.7
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C32A-10TU-2.7 Hersteller : ATMEL doc3054.pdf 09+
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C32A-10TU-2.7 AT24C32A-10TU-2.7 Hersteller : Microchip Technology / Atmel atmel_doc3054.pdf EEPROM Die Sale, 2.7v, 11 mils - 10MS, 8 TSSOP, IND TEMP, GREEN, 2.7V