Produkte > ATMEL > AT24C32AN10SU2.7
AT24C32AN10SU2.7 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 512 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C32AN10SU2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 4K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C32AN10SU2.7
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C32AN-10SU-2.7 AT24C32AN-10SU-2.7 Hersteller : Microchip Technology / Atmel atmel_doc3054.pdf EEPROM SERIAL EEPROM, 32K, 2-WIRE, FULL ARRAY PROTECT - 10MS, 8 SOIC, IND TEMP, GREEN, 2.7V