Produkte > ATMEL > AT24C32AY1-10YU-1.8
AT24C32AY1-10YU-1.8 ATMEL
doc3054.pdf
Hersteller: ATMEL
09+
auf Bestellung 7768 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C32AY1-10YU-1.8 ATMEL
Description: IC EEPROM 32KBIT I2C 400KHZ 8MAP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-MAP (3x4.9), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 4K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C32AY1-10YU-1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C32AY1-10YU-1.8 AT24C32AY1-10YU-1.8 Hersteller : Microchip Technology doc3054.pdf Description: IC EEPROM 32KBIT I2C 400KHZ 8MAP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-MAP (3x4.9)
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 900 ns
Memory Organization: 4K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C32AY1-10YU-1.8 AT24C32AY1-10YU-1.8 Hersteller : Microchip Technology / Atmel atmel_doc3054.pdf EEPROM SERIAL EEPROM, 32K, 2-WIRE, FULL ARRAY PROTECT - 10MS, 8 MAP, IND TEMP, GREEN, 1.8V