Produkte > ATMEL > AT24C512C1-10CI-2.7
AT24C512C1-10CI-2.7 ATMEL
AT24C512W1.pdf
Hersteller: ATMEL
0416+
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C512C1-10CI-2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 512KBIT I2C 1MHZ 8LAP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TDFN, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 1 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-LAP (8x5), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 64K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C512C1-10CI-2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C512C1-10CI-2.7 AT24C512C1-10CI-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT24C512W1.pdf Description: IC EEPROM 512KBIT I2C 1MHZ 8LAP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TDFN
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 1 MHz