Produkte > ATMEL > AT24C512N10SU2.7
AT24C512N10SU2.7 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C512N10SU2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 512KBIT I2C 1MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 1 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 64K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C512N10SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C512N-10SU-2.7 Hersteller : ATMEL AT24C512_Rev1116M.pdf 09+
auf Bestellung 6018 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C512N-10SU-2.7 Hersteller : Atmel/Microchip AT24C512_ATM.pdf Послідовна пам'ять EEPROM, Uживл, В = 2,7...5,5, Інтерфейс = Послідовний, Об. пам. = 512 Кбіт, Орг. пам. = 64K x 8, Тдост/Частота = 400 кГц, Тексп, °С = -40...+85, F2 = 1 МГц,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOICN-8 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C512N-10SU-2.7 AT24C512N-10SU-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT24C512_Rev1116M.pdf Description: IC EEPROM 512KBIT I2C 1MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 1 MHz