Produkte > ATMEL > AT24C64-10PI-2,7
AT24C64-10PI-2,7 ATMEL
Hersteller: ATMEL
EEPROM, 8Kx8, I2C 2.7V 8DIP
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C64-10PI-2,7 ATMEL
Description: IC EEPROM 64KBIT I2C 400KHZ 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-PDIP, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 8K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C64-10PI-2,7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C64-10PI-2.7 Hersteller : Atmel Semiconductor AT24C32%2C%20AT24C64.pdf 8192x8, 64k,DIP, 8-pin, 0 +70° C, Vcc=(2,7V-5,5V) Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C64-10PI-2.7 AT24C64-10PI-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT24C32%2C64.pdf Description: IC EEPROM 64KBIT I2C 400KHZ 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz