Produkte > ATMEL > AT24C64AN10SU2.7
AT24C64AN10SU2.7 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 5000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C64AN10SU2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 8K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C64AN10SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C64AN-10SU2.7 Hersteller : ATMEL 06+ SOP8
auf Bestellung 992 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C64AN-10SU-2.7 AT24C64AN-10SU-2.7 Hersteller : Microchip Technology at24c32an.pdf EEPROM Serial-2Wire 64K-bit 8K x 8 3.3V/5V 8-Pin SOIC N
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C64AN-10SU-2.7 Hersteller : Atmel/Microchip AT24C64A.pdf Послідовна пам'ять EEPROM, Uживл, В = 2,7...5,5, Інтерфейс = Послідовний, Об. пам. = 64 Кбіт, Орг. пам. = 8К х 8, Тдост/Частота = 400 кГц, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOICN-8 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 900 ns
Memory Organization: 8K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
AT24C64AN-10SU-2.7 AT24C64AN-10SU-2.7 Hersteller : Microchip Technology doc3054-1180881.pdf EEPROM 8 SOIC,Pb/HALO FREE,NiPdAu, 2.7V - 10MS, 8 SOIC, IND TEMP, GREEN, 2.7