Produkte > AT2 > AT24C64AW-10SU-1.8
AT24C64AW-10SU-1.8
doc3054.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 3592 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C64AW-10SU-1.8
Description: IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 8K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C64AW-10SU-1.8
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 900 ns
Memory Organization: 8K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C64AW-10SU-1.8 AT24C64AW-10SU-1.8 Hersteller : Microchip Technology / Atmel doc3054.pdf EEPROM SERIAL EEPROM, 64K (8K X 8), 2-WIRE, 1M CYCLES - 10MS, 8 EIAJ, IND TEMP, GREEN, 1.8V