Produkte > ATMEL > AT24C64N-10SC-2.5
AT24C64N-10SC-2.5 ATMEL
AT24C32%2C64_Rev1998.pdf
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 1544 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C64N-10SC-2.5 ATMEL
Description: IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 2.5V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 8K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C64N-10SC-2.5
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 2.5V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz