Produkte > ATMEL > AT25040AY1-10YU-1.8
AT25040AY1-10YU-1.8 ATMEL
doc3348.pdf
Hersteller: ATMEL
09+
auf Bestellung 574 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25040AY1-10YU-1.8 ATMEL
Description: IC EEPROM 4KBIT SPI 20MHZ 8MAP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-MAP (3x4.9), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25040AY1-10YU-1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25040AY1-10YU-1.8 AT25040AY1-10YU-1.8 Hersteller : Microchip Technology doc3348.pdf Description: IC EEPROM 4KBIT SPI 20MHZ 8MAP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz