Produkte > AT2 > AT25040N10SC2.7
AT25040N10SC2.7
Hersteller:
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25040N10SC2.7
Description: IC EEPROM 4KBIT SPI 3MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 3 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25040N10SC2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25040N-10SC-2.7 Hersteller : ATMEL AT250x0_Rev1998.pdf
auf Bestellung 1740 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT25040N-10SC-2.7 AT25040N-10SC-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT250x0_Rev1998.pdf Description: IC EEPROM 4KBIT SPI 3MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 3 MHz