Produkte > AT2 > AT25080AN10SI2.7
AT25080AN10SI2.7
Hersteller:
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25080AN10SI2.7
Description: IC EEPROM 8KBIT SPI 20MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 1K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25080AN10SI2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25080AN-10SI-2.7 Hersteller : ATMEL AT25080A%2C160A%2C320A%2C640A_Rev04.pdf 04+
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT25080AN-10SI-2.7 AT25080AN-10SI-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT25080A%2C160A%2C320A%2C640A_Rev04.pdf Description: IC EEPROM 8KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz