Produkte > ATMEL > AT25128AN10SU2.7
AT25128AN10SU2.7 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25128AN10SU2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 128Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 16K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25128AN10SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25128AN-10SU-2.7 Hersteller : ATMEL AT25128%2C256_Mar2010.pdf 07+ SOP-8
auf Bestellung 11632 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT25128AN10SU -2.7 Hersteller : ATMEL 10+ SOT-363
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 128Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz