Produkte > ATMEL > AT25160AN-10SU-1.8
AT25160AN-10SU-1.8 ATMEL
doc3347.pdf
Hersteller: ATMEL
07+;
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25160AN-10SU-1.8 ATMEL
Description: IC EEPROM 16KBIT SPI 20MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 2K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25160AN-10SU-1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25160AN-10SU-1.8 AT25160AN-10SU-1.8 Hersteller : Microchip Technology doc3347.pdf Description: IC EEPROM 16KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT25160AN-10SU-1.8 AT25160AN-10SU-1.8 Hersteller : Microchip Technology doc3347-1180772.pdf EEPROM 16K(2K X 8) SPI 1M CYCLES - 10MS 1.8V