Produkte > ATMEL SEMICONDUCTOR > AT25256A-10PU-1.8
AT25256A-10PU-1.8 Atmel Semiconductor
Hersteller: Atmel Semiconductor
Serial EEPROM, 256kB, DIP-8, -40...+85 PB-free Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25256A-10PU-1.8 Atmel Semiconductor
Description: IC EEPROM 256KBIT SPI 20MHZ 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 256Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-PDIP, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 32K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25256A-10PU-1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25256A-10PU-1.8 AT25256A-10PU-1.8 Hersteller : Microchip Technology AT25128%2C256_Mar2010.pdf Description: IC EEPROM 256KBIT SPI 20MHZ 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 256Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-PDIP
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 32K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT25256A-10PU-1.8 AT25256A-10PU-1.8 Hersteller : Microchip Technology / Atmel doc3368-1180679.pdf EEPROM NIPDAU 2.7V - 10MS 1.8V