Produkte > AT2 > AT25256AN10SI1.8
AT25256AN10SI1.8
Hersteller:
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25256AN10SI1.8
Description: IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 256Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 32K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25256AN10SI1.8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz