Produkte > AT2 > AT25256AN10SI2.7
AT25256AN10SI2.7
Hersteller:
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25256AN10SI2.7
Description: IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 256Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 32K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25256AN10SI2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25256AN-10SI-2.7 Hersteller : Atmel Semiconductor AT25128A%2C%20AT25256A.pdf EEPROM Memory IC 256Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 32K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT25256AN-10SI-2.7 AT25256AN-10SI-2.7 Hersteller : Microchip Technology / Atmel doc3368-1180679.pdf EEPROM 8 SOIC, AUTO, NIPDAU, 2.7V - 10MS, 8 SOIC, IND TEMP, 2.7V