Produkte > ATMEL > AT25320A-10TQ-2.7
AT25320A-10TQ-2.7
AT25320A-10TQ-2.7 Atmel
ATML-S-A0000028039-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Atmel
Description: IC EEPROM 32KBIT SPI 5MHZ 8TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 5 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: SPI
Access Time: 40 ns
Memory Organization: 4K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 152
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25320A-10TQ-2.7 Atmel
Description: IC EEPROM 32KBIT SPI 5MHZ 8TSSOP, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 5 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-TSSOP, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Access Time: 40 ns, Memory Organization: 4K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.