Produkte > ATMEL > AT25320AN-SQ27T7
AT25320AN-SQ27T7 Atmel
ATML-S-A0000714898-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Atmel
AT25320AN-SQ27T7
auf Bestellung 3678 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 210
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25320AN-SQ27T7 Atmel
Description: IC EEPROM 32KBIT SPI 5MHZ 8SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 5 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Access Time: 40 ns, Memory Organization: 4K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 5021 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 210
AT25320AN-SQ27T7 Hersteller : Atmel ATML-S-A0000714898-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC EEPROM 32KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 5 MHz