Produkte > AT2 > AT25640A10TU2.7
AT25640A10TU2.7
Hersteller:
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25640A10TU2.7
Description: IC EEPROM 64KBIT SPI 8TSSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-TSSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 8K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25640A10TU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25640A-10TU-2.7 Hersteller : ATMEL doc3347.pdf 09+
auf Bestellung 2518 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz