Produkte > ATMEL > AT25640AN10SU2.7
AT25640AN10SU2.7 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 4000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25640AN10SU2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 64KBIT SPI 20MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 20 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 8K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25640AN10SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
at25640an-10su-2.7 Hersteller : ATMEL doc3347.pdf 07+;
auf Bestellung 77000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT25640AN-10SU2.7 Hersteller : ATMEL 09+
Produkt ist nicht verfügbar
at25640an-10su-2.7 at25640an-10su-2.7 Hersteller : Microchip Technology doc3347.pdf Description: IC EEPROM 64KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 8K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
at25640an-10su-2.7 at25640an-10su-2.7 Hersteller : Microchip Technology doc3347-1180772.pdf EEPROM 64K SPI 1M CYCLES - 10MS 2.7V