Produkte > ATMEL > AT25640T1-10TI-2.7
AT25640T1-10TI-2.7 ATMEL
doc0675.pdf
Hersteller: ATMEL
2002
auf Bestellung 405 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25640T1-10TI-2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 64KBIT SPI 14TSSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 3 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 8K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25640T1-10TI-2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 3 MHz