Produkte > AT2 > AT25F2048N10SU2.7
AT25F2048N10SU2.7
Hersteller:
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25F2048N10SU2.7
Description: IC FLASH 2MBIT SPI 33MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 33 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 256K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25F2048N10SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
AT25F2048N-10SU-2.7 AT25F2048N-10SU-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT25F2048.pdf Description: IC FLASH 2MBIT SPI 33MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 33 MHz